Sandiviç Panel

Sandiviç Panel Nedir?

Sandiviç paneller hafif ve dayanıklı yapı malzemeleridir. Hijyen, ısı yalıtımı, hava geçirmezliği, estetik ve güvenlik gibi bir çok işlevi vardır. Yapıların dış kısmına ısı ve su yalıtımı olarakkullanılır.

En yüksek teknoloji ve seri üretim bandına sahip olan Arma Panel Tic. ve San. A.Ş.’de tüm ürünler A sınıf kaliteye sahiptir.

Poliüretan, polizosiyanurat, taş yünü, cam yünü, eps olmak üzere 5 farklı yalıtım malzemesi kullanan Arma Panel Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en modern üretim tesisine sahiptir.

Arma Panel üretim bandına giren rulo halindeki saclar makaralar yardımıyla sandiviç panelin alt ve üst yüzeyini oluşturur.Formu oluşturulmuş olan iki yüzey arasına poliüretan enjekte edilir. Veya taşyünü, cam yünü ve eps yalıtım tabakası eklenip preste fırına girerek bir kimyasal reaksiyon oluşturulur.

Oluşturulan yalıtım tabakası alt ve üst düzey levhalarına yapışarak kompozit sistem sandiviç panelleri oluşturur. Oluşan sandiviç paneller seri bantta hazır bekleyen testere yardımıyla istenilen boy ve ebatta kesilerek hazır hale getirilir.

Sandiviç Paneller hakkında detaylı bilgi için
Bizimle İletişime Geçin