Kurumsal

DÜNYA'NIN PANELINI ÜRETIYORUZ.

Arma Panel San. ve Tic. A.Ş. Şanlıurfa 2. Organize Sanayi bölgesinde 9.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 19.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Arma Panel faaliyet alanı olarak Sandviç Panel, Kilitli Soğuk Depo Panelleri ve Soğuk Depo Panelleri Soğuk Depo Kapıları üretimi, satışı ve ihtiyacını gerçekleştirmektedir.

Firmamız kaliteyi ön planda tutarak yurtiçi pazarının yanı sıra Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Akdeniz ülkelerini hedef seçmiştir.

Firmamız çift üretim bandı ile 30.000 m2/gün çatı – cephe panelleri ve 1.000 m2/gün soğuk oda panelleri üretim kapasitesiyle de pazara anında cevap vermektedir.

Değerlerimiz
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin bir parçasıdır.

Dürüstlük ve Bütünlük

İnsan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz.

Çevreye Duyarlılık

Arma Panel doğaya ve çevreye zarar verecek hiç bir zararlı maddeyi hangi koşullarda olursa olsun satmamayı kendisine ilke edinmiştir.

Yenilikçilik

Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sektöründeki en yenilikçi çalışma anlayışı ile farklılığımızı, başarımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmek temel değerimizdir.

Kalite Belgelerimiz
Şanlıurfa Fabrika
Manisa Fabrika
Yeni projelerinizde bizimle çalışmak istermisiniz?
Bizimle İletişime Geçin